Mogę Państwu zaoferować znacznie więcej niż tylko wykonanie płaskiego obrazka… Dzięki połączeniu w programie flash panoram 360, animacji i wizualizacji będą Państwo mogli spacerować po budynku, który jeszcze nie istnieje!

Podczas wirtualnej wycieczki można będzie wejść do każdego pomieszczenia i rozejrzeć się po nim, wyjść na zewnątrz i podziwiać elewację lub zajrzeć na dziedziniec.
W mojej ofercie znajdują się zarówno proste spacery wirtualne, jak i rozbudowane prezentacje multimedialne.
Najprostsza forma spaceru to przemieszczanie się za pomocą hotspotów pomiędzy panoramami 360, wykonanymi w różnych miejscach modelu (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz inwestycji)

Bardziej zaawansowana forma to poruszanie się po animacji z możliwością zatrzymania się w konkretnym miejscu. Można z niego spojrzeć w dowolnym kierunku, po czym kontynuować spacer.
Połączenie obrazów płaskich z animacjami, panoramami 360, dźwiękiem i opisami pozwala na kompleksową, niezwykle efektowną prezentację każdej inwestycji. Na bazie elementów przygotowanych do spaceru tworzę gotowe materiały filmowe, które mogą Państwo zaprezentować na targach lub zamieścić w internecie.

 

Dorbud S.A.


Wirtualna prezentacja nowo powstającego budynku wielorodzinnego przy ul. Toporowskiego w Kielcach dla firmy Dorbud. Scena, model oraz teksturowanie zostało wykonane w programie 3ds MAX, materiał został następnie złożony w programie flash z wykorzystaniem JavaScript i ActionScript.

Volumetric MK Polska Sp. z o.o.


Prezentacja mieszkań w  budynku wielorodzinnym firmy Volumetric w Kielcach. Na wizualizacji oraz na rzutach mieszkań umieszczono punkty hotspot. Dzięki nim zwiedzający może poruszać się po budynku i rozejrzeć się po wybranych pomieszczeniach.     

 Drewniana 9

Prezentacja apartamentowca przy ul. Drewnianej 9, wykonana z połączonych ze sobą panoram 360. Pomiędzy panoramami przechodzi się poprzez umieszczone na nich punkty hotspot.

Biurowiec Hortus

Prezentacja biurowca przy ul. Topiel, wykonana z połączonych ze sobą panoram 360. Pomiędzy panoramami przechodzi się poprzez umieszczone na nich punkty hotspot oraz dodatkową nawigację z naniesionymi punktami na bryłę budynku.