Świadczę szeroki wachlarz usług:

  • wizualizacje  fotorealistyczne 3d w formie obrazków płaskich
  • wizualizacje  fotorealistyczne 3d w formie panoram 360
  • spacery wirtualne w różnych formach
  • skompilowane modele  form przemysłowych i urządzeń technologicznych
  • modele elementów reklamowych takich jak packshoty, loga 3d, produkty i inne
  • wizualizacje scenografii
  • fotomontaże

Wizualizacje  fotorealistyczne 3d w formie obrazków płaskich

miesz2Wizualizacja taka to zdjęcie z wirtualnej kamery modelu 3d,  który został wcześniej realistycznie oświetlony oraz zostały na niego nałożone materiały. Następnie obrazek przechodzi obróbkę w programie graficznym, gdzie dodaje się ludzi, zieleń pierwszoplanową i dodatkowe efekty.

 

Wizualizacje  fotorealistyczne 3d w formie panoram 360

Panoramy 360 to wizualizacje wykonane sferyczną kamerą o kącie 360 stopni. Po odpowiednim zaprogramowaniu takiej wizualizacji otrzymujemy interaktywny plik, który umożliwia obracanie się w dowolnym kierunku za pomocą myszki lub panelu kontrolnego oraz używanie funkcji zoom. W ten sposób możemy zaprezentować zarówno wnętrza, jak i elewacje budynków.
Na panoramach można również umieścić hotspoty – są to punkty, dzięki którym można poruszać się pomiędzy panoramami.

 Spacery wirtualne w różnych formach

Spacer wirtualny to połączenie animacji, panoram 360 i płaskich obrazków w celu kompleksowej prezentacji inwestycji. Taka forma prezentacji ma praktycznie nieograniczone możliwości, zwykle jest to plik flash opublikowany w internecie jako reklama inwestycji. Prezentację można wzbogacić o głos lektora i muzykę, a także dodatkowe opisy w formie pływających okien.

 

Skompilowane modele  form przemysłowych i urządzeń technologicznych

Wykorzystując możliwości zaawansowanego modelowania 3d jestem w stanie wykonać przekroje przez budynek pokazując technologię instalacji. Mogę również modelować urządzenia i produkty pokazując ich budowę poprzez dowolne przecięcie.

 

Modele elementów reklamowych takich jak packshoty, loga 3d, produkty i inne

Dzięki technikom 3d wykonuję loga, napisy, packshoty – wszystko, co można wykorzystać w reklamie.  Wykonanie szczegółowego modelu 3d i fotorealistycznej wizualizacji jest znacznie tańsze niż profesjonalna sesja zdjęciowa, a często daje lepszy efekt wizualny.

 

Wizualizacje scenografii

Od kilku lat współpracuję ze scenografami wykonując projekty i wizualizacje na pre PPM i PPM.  Takie wizualizacje mogą posłużyć również jako projekt dla wykonawców. Wizualizuję zarówno aranżacje pomieszczeń jak i konkretne elementy scenografii.

 

Fotomontaże

Przy prezentacji projektów często posiłkować się trzeba zdjęciami. Aby pokazać, jak będzie wyglądać zestaw mebli w istniejącym pomieszczeniu często dużo łatwiej zrobić dwa zdjęcia, a następnie zmontować je w programie graficznym. Przy projektach scenografii bardzo często wykonuję model 3d pewnych elementów, a następnie wklejam je w istniejące pomieszczenie, tak jak na przykładzie reklamy Tiger Porsche Design (naciśnij aby obejrzeć)