Kolejna wizualizacja w promocji za 50%,  zostały już tylko dwa tygodnie

Promocja bez żadnej ściemy – wszystkie kwoty z cennika dzielimy przez dwa! Wizualizacje pomieszczenia około 15m2  zaaranżowanego z wyposażeniem 2_widoki – cena 600zł   300zł Wizualizacje domu jednorodzinnego około 160m2 wraz z otoczeniem 2_widoki- cena 1000zł  500zł Wizualizacje budynku wielorodzinnego około 1400m2 z otoczeniem 2 _widoki – cena 2000zł  1000zł Wizualizacje budynek biurowy lub przemysłowy około   Read More …

Wizualizacja fotorealistyczna przebudowy i modernizacji Instytutu Badań Jądrowych w Łodzi.

  Cześć! Zapraszam do obejrzenia najnowszej reklamy serca i rozumu w której zmajstrowałem scenografię! httpv://www.youtube.com/watch?v=C4f3w_p88tw Zamieszczam też projekt i wizualizacje scenografii oraz zdjęcia z planu! Całość była zbudowana w skali 1-1 , efekty i figurki dodano w postprodukcji.

W tym miejscu zamieszczać będę lekcje instruktażowe dotyczące 3ds max 2010. Mam nadzieję, że uda mi się systematycznie coś wrzucać, już jestem w trakcie pracy nad pierwszym tutorialsem… Na pewno będzie to pomocne dla wszystkich początkujących maxowców.

Wizualizacja aranżacji recepcji biurowca na biuro architektoniczne do reklamy Orange.

Wizualizacja aranżacji mieszkania do reklamy telewizyjnej funduszów europejskich.

Wizualizacja scenografii do reklamy LeroyMerlin.

Wizualizacja fragmentu tajemniczego ogrodu i starego wejścia wykonana do budowy dekoracji przy reklamie telewizyjnej Kubuś.